Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
Psychoterapeuta
pro@remedis.pl
+48 56 477 90 11
Miejsce przyjmowania:
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Tomasz Jarmuż
psychoterapeuta

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współtwórca i dyrektor Ośrodka Psychoterapii RemedisPRO. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP)

Obszary specjalizacji:

 • terapia osób dorosłych, studentów i młodzieży;
 • terapia rodzin, małżeństw;
 • ustawienia systemowe w terapii i w biznesie;
 • terapia osób, które doświadczyły przemocy domowej;
 • hipnoza kliniczna;
 • terapia osób, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, nerwicy, zaburzeń zachowania, zaburzeń osobowości ( m.in. borderline), psychoz, zaburzeń snu, osobami cierpiącymi z powodu chorób o charakterze psychosomatycznym, osób z problemami egzystencjalnymi.

Pracuje w nurcie systemowym (narracyjnym) i psychodynamicznym.

Absolwent  psychologii na Akademii im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz biologii na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwent 4,5-letniego podyplomowego szkolenia z psychoterapii, prowadzonego przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, zgodnego z wymogami European Association for Psychotherapy, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Poza tym wiedzę swoją zdobywał na licznych kursach i szkoleniach, m. in. w Stowarzyszeniu Medar, Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Instytucie Psychologii Zdrowia, Programie Simonton Polska. Brał udział w 2-letnim kursie Ustawień Systemowych oraz kursie Mistrzowskim Ustawień Systemowych (prowadzonym przez Berta Hellingera). Obecnie w trakcie rocznego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Odbył staże kliniczne w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych.  

Posiada tytuł Specjalisty w Zakresie Przeciwdziałania Przemocy Domowej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - Sekcji Naukowej Terapii Rodzin,  Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Grupy Roboczej Hipnozy Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Mindfulness, Polskiego Towarzystwa Ustawień Systemowych.
Posiada Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: pełna lista tutaj  
Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP): pełna lista tutaj

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u:

 • prof. dr hab. n. med. Bogdana de Barbaro
 • mgr Kazimierza Bierzyńskiego
 • mgr Marii Kiryło  
 • mgr Wiesława Talara
 • dr Romana Ludkiewicza

Na co dzień pracuje na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych  NZOZ REMEDIS, prowadzi terapię grupową, indywidualną, małżeńską i rodzinną.

OPINIE OD PACJENTÓW
Toruński Klub Kolarski Pacific z przyjemnością rekomenduje REMEDIS jako profesjonalny ośrodek rehabilitacji zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Kolarze Pacifiku od czterech sezonów współpracują z wybitnymi specjalistami Remedisu. Fachowy personel oraz miła obsługa to standard, do którego przyzwyczaili nas pracownicy Remedisu.
TORUŃSKI KLUB KOLARSKI „PACIFIC” Prezes - Leszek Szyszkowski
Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]