Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
16 marzec 2020
Ważna informacja na temat funkcjonowania ośrodka


Szanowni Państwo,

W związku z trudną sytuacją, która stała się udziałem nas wszystkich, chcielibyśmy Państwa poinformować o decyzji, jaką podjęliśmy w kwestii działania Ośrodka Remedis Pro w najbliższych dniach. Będziemy dostępni dla Państwa w ograniczonym stopniu, dostosowanym do indywidualnych potrzeb trwającej terapii, ale równocześnie uwzględniającym rekomendowane wstrzymanie kontaktów.

Osoby korzystające z terapii indywidualnej będą mogły ją kontynuować osobiście lub za pomocą telekomunikatorów, poszczególne sytuacje prosimy omawiać z terapeutami/lekarzami pracującymi z Państwem. Jeżeli spotkania nie zostały odwołane, odbywają się bez zmian, na Państwa prośbę będzie możliwość odbycia sesji / konsultacji lekarskiej przez telefon, Skype lub inny program.

Grupy ambulatoryjne zostają czasowo zawieszone, propozycja udzielania Państwu wsparcia  do czasu ich wznowienia, zostanie przekazana telefonicznie. Pacjenci Oddziału Dziennego zostaną poinformowani indywidualnie o planowanym sposobie działania.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość związaną z poruszaniem się po przychodni, w której mieści się ośrodek - do budynku będzie można się dostać tylko od strony Placu 18 Stycznia 4.

W taki zmieniony sposób będziemy działać do odwołania, decydować będzie sytuacja ogólnokrajowa i zalecenia odpowiednich służb.

 

Życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha, tak bardzo teraz potrzebnej.

Zespół Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis PRO

 

Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]