Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
04 / 11 / 2021
Bliskie spotkania z człowiekiem. Marek Sekielski

Nasz Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego nie poprzestaje na przyjmowaniu pacjentów w naszej siedzibie. Chcemy również inicjować dla szerszej publiczności wydarzenia i spotkania, dające życiową inspirację i motywację.  

Wspólnie z Centrum Kultury Dwór Artusa realizujemy zapoczątkowany w 2019 roku cykl Bliskie spotkania z człowiekiem! Pragniemy poznawać ludzi, których nieszablonowe biografie, odwaga i wewnętrzna siła mogą pozytywnie oddziaływać na czyjeś spojrzenie na świat. Doświadczenia jakimi dzielą się nasi goście niejednokrotnie pokazują w jaki sposób pokonywać własne bariery oraz wychodzić poza strefę komfortu, by dokonać zmiany na lepsze. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Markiem Sekielskim, które odbędzie się w sobotę 6 listopada o godz. 18:00 w Dworze Artusa. 

Dziennikarz z charakterystyczną dla siebie otwartością opowie o walce z alkoholizmem, konsekwencjach publicznego przyznania się do nałogu oraz w jaki sposób bolesną i trudną historię przekuć w życiowy sukces. Będą to tylko niektóre z wielu wątków jakie zostaną poruszone w ramach spotkania.

W dniu wydarzenia będzie można nabyć Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba – najświeższą książkę Marka Sekielskiego. Napisana we współpracy z Arturem Nowakiem publikacja opowiada o wychodzeniu autorów z nałogu, nie uciekając od tego, co najbardziej prywatne.

Marek Sekielski – dziennikarz, producent telewizyjny, dokumentalista. Związany z mediami od 20 lat. Karierę dziennikarską rozpoczynał pod koniec lat 90-tych od stażu w Faktach TVN oraz w programie Pod Napięciem. Współtworzył redakcję internetową serwisu informacyjnego Wiadomości TVP. Pracował przy produkcji pierwszego pasma porannego TVN24. Był dokumentalistą programu Teraz My! stacji TVN oraz producentem takich programów jak: Fakty TVN, Po prostu TVP, Teorii Spisku Fokus TV, a także producentem i wydawcą Teraz Ja w Nowa TV. Jest współtwórcą głośnych filmów dokumentalnych pt.: Tylko nie mów nikomu oraz Zabawa w chowanego, za które otrzymał najważniejsze polskie nagrody branżowe. Koordynuje produkcje w Sekielski Brothers Studio, gdzie tworzy również serię rozmów Sekielski o nałogach. W sierpniu 2021 roku wspólnie z Arturem Nowakiem wydał książkę Ogarnij się, czyli jak wyszliśmy z szamba opowiadającą o zmaganiach autorów z uzależnieniami.

Bilety w cenie 10 zł do zakupienia na stronie Centrum Kultury Dwór Artusa: https://artus.torun.pl/events/bliskie-spotkania-z-czlowiekiem-marek-sekielski/ 

Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]