Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
Terapeuta Środowiskowy
odim@remedis.pl
+48 56 66 00 114
Miejsce przyjmowania:
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży
Joanna Piotrowska
terapeuta środowiskowy

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika (specjalność praca socjalna) oraz studia podyplomowe z profilaktyki społecznej i resocjalizacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Posiada także kwalifikacje z zakresu nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego (Early Years Professional Status), które zdobyła na Uniwersytecie Kingston w Londynie.  

Swoje doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, gdzie przez ostatnie 5 lat z powodzeniem prowadziła i koordynowała programy terapeutyczne dla dzieci, które doświadczyły przemocy w domu rodzinnym, dla kobiet które były ofiarami przemocy domowej i mężczyzn, którzy stosowali przemoc wobec swoich żon/partnerek.

Joanna swój warsztat metodyczny wzbogacała poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy m.in.:

  • posiada uprawnienia do prowadzenia amerykańskiego programu Wzmacniamy Rodzinę Wzmacniamy Społeczeństwo (Strenghtening Families Strenghtening Communities), który promuje pozytywne metody wychowania i jest skierowany do rodziców/opiekunow dzieci w wieku od 0 do 18 lat,
  • posiada również uprawnienia do prowadzenia The Solihull Approach programme, który pomaga zrozumieć, zbudować i podtrzymać pozytywną relację rodzic/opiekun - dziecko,
  • współtworzyła terapeutyczny program HALT dla kobiet, które są ofiarami przemocy domowej. 

Nic nie przynosi Joannie większej radości jak pomaganie rodzicom/opiekunom w kreowaniu harmonii między nimi a ich dzieckiem/dziećmi. 

 

OPINIE OD PACJENTÓW
Toruński Klub Kolarski Pacific z przyjemnością rekomenduje REMEDIS jako profesjonalny ośrodek rehabilitacji zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Kolarze Pacifiku od czterech sezonów współpracują z wybitnymi specjalistami Remedisu. Fachowy personel oraz miła obsługa to standard, do którego przyzwyczaili nas pracownicy Remedisu.
TORUŃSKI KLUB KOLARSKI „PACIFIC” Prezes - Leszek Szyszkowski
Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]