Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
pro@remedis.pl
+48 56 477 90 11
Miejsce przyjmowania:
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Szymon Kufel
psycholog - psychoonkolog, psychoterapeuta

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny nr 1022 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, psychoonkolog.

Obszar specjalizacji:

- terapia indywidualna osób dorosłych

- terapia młodzieży powyżej 15 r.ż.

- terapia osób chorych onkologicznie

- konsultacje osób do zabiegów bariatrycznych.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej.

Ukończył psychologię (specjalność kliniczną) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Szkolenie z zakresu psychoterapii odbył w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej w Sopocie.
Ukończył studia podyplomowe z Psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej pod kierunkiem dr Marii Rogiewicz i studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Odbył szkolenia z: Racjonalnej Terapii Zachowania pod kierunkiem J.Zapała i A. Dembińska w Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu. W Polskim Instytucie Eriksonowskim szkolenie - Kierunek życie. Praca z pacjentem z chorobą nowotworową. " Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?" w Fundacji Nagle Sami, Terapii Schematu -Sensica i CBT w pracy z perfekcjonizmem - Poza Schematem. Uzyskał uprawnienia diagnostyczne Skali Inteligencji Stanforda-Bineta 5 oraz badania i interpretacji wyników Kwestionariusza MMPI-2.

Staże: Psychiatryczny Zespól Leczenia Środowiskowego Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego SP ZOZ Warszawa , Zakład Karny Nr 1 w Grudziądzu, Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów Warszawa, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu

Od 2009r. pracuje w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im Wł. Biegańskiego w Grudziądzu; obecnie w Oddziale Onkologii Klinicznej i Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Bariatrycznej i Metabolicznej. Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego dla Dorosłych i Poradni Psychologicznej.
Współpracuje z Akademią Zdrowia i Fizjoterapii VitalMed w Grudziądzu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swoją pracę poddaje superwizji superwizorom PTTPiB.

 

 

OPINIE OD PACJENTÓW
Toruński Klub Kolarski Pacific z przyjemnością rekomenduje REMEDIS jako profesjonalny ośrodek rehabilitacji zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Fachowy personel oraz miła obsługa to standard, do którego przyzwyczaili nas pracownicy Remedisu.
TORUŃSKI KLUB KOLARSKI „PACIFIC” Prezes - Leszek Szyszkowski
Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]