Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
pedagog, psycholog
odim@remedis.pl
+48 56 66 00 114
Miejsce przyjmowania:
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży
Magdalena Piela
pedagog, psycholog

Obszary specjalizacji: 

 • Wsparcie indywidualne dla osób dorosłych i młodzieży od 13 roku życia (zaburzenia nastroju, lękowe, trudności emocjonalne i interpersonalne);
 • Wsparcie psychologiczne osób prezentujących nieprawidłowe zachowania żywieniowe;
 • Udzielanie pomocy osobom doświadczającym kryzysu;
 • Doradztwo rodzinne i wychowawcze, w tym psychoedukacja rodziców, także w procesie okołorozwodowym;
 • Wsparcie psychologiczne dla rodzin w sytuacji inicjacji narkotykowej młodzieży;
 • Pomoc osobom, które doświadczają bezradności i poczucia braku wpływu na wydarzenia poprzez kształtowanie wglądu w swoje trudności.

Ukończyła pedagogikę (specjalność sądowniczo-penitencjarną i resocjalizację z profilaktyką społeczną) oraz psychologię (specjalność kliniczną) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Obecnie studentka pierwszego roku 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówki rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zrealizowała cykl szkoleń w ramach Programu Wzmacniania Rodziny w Fundacji "MARATON" w Warszawie uzyskując tytuł Edukatora Rodzinnego.

Wybrane kursy, szkolenia:

 • Szkolenie „Wspieranie rodzin z dziećmi ze specjalnymi potrzebami” organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.
 • Szkolenie „Dopalacze i narkotyki – diagnoza problemów i formy działania” zorganizowane przez Stowarzyszenie „MONAR”.
 • Szkolenie „Diagnoza rodziny jako skuteczne narzędzie pracy z rodziną” zorganizowane przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka z Warszawy.
 • Szkolenie „Rozumienie i psychoterapia osób z zaburzeniami odżywiania się” zorganizowane przez Centrum Rozwoju i Psychoterapii w Krakowie.

Odbyła staż na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego "REMEDIS PRO" w Toruniu.
 

Doświadczenie zawodowe zdobywała również:

 • jako pedagog w Centrum Wspierania Rodzin “SWOBODA” w Poznaniu zajmując się wspieraniem rodzin w zakresie podnoszenia kompetencji wychowawczych poprzez organizację specjalistycznych szkoleń oraz poradnictwo rodzinne;
 • w Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici pracując przy projektach edukacyjnych skierowanych dla dzieci i młodzieży;
 • w trakcie wolontariatu w Kujawsko-Pomorskim Towarszystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych “POWRÓT Z U” w Toruniu;
 • podczas paktyk w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu.

 

W pracy najbliższe jest jej podejście systemowe i psychodynamiczne, ale w praktyce wykorzystuje również wybrane elementy terapii poznawczo-behawioralnej.

 

Swoją pracę poddaje superwizji u Macieja Wilka.

OPINIE OD PACJENTÓW
Toruński Klub Kolarski Pacific z przyjemnością rekomenduje REMEDIS jako profesjonalny ośrodek rehabilitacji zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Kolarze Pacifiku od czterech sezonów współpracują z wybitnymi specjalistami Remedisu. Fachowy personel oraz miła obsługa to standard, do którego przyzwyczaili nas pracownicy Remedisu.
TORUŃSKI KLUB KOLARSKI „PACIFIC” Prezes - Leszek Szyszkowski
Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]