Poznaj swój umysł
Zajrzyj w swoje wnętrze
Odnajdź możliwość zmiany w sposobie myślenia i podejścia do świata.
Uwolnij napięcia
Usuń stres i blokady z ciała
Dowiedz się, jak przeciwdziałać napięciom i wyzwolić pozytywną energię.
PSYCHOTERAPIA
Wyzwól się z traumy
Przełam ograniczenia
Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi doświadczeniami.
Trening mentalny
Rozwijaj własny potencjał
Wpłyń na swoje myśli, emocje i przekonania w dążeniu do celu.
psycholog, psychoterapeuta
pro@remedis.pl
+48 668 476 791
Miejsce przyjmowania:
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Katarzyna Gołuńska
psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii, specjalność: psychologia kliniczna, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest psychoterapeutą dyplomowanym po zakończonej 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoje kompetencje rozwija w grupach superwizyjnych i w superwizjach indywidualnych prowadzonych przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ponadto posiada dyplom ukończenia Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, 2-letniego szkolenia specjalistycznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii.

Na co dzień zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży (od 16 r.ż.).
W Ośrodku Remedis Pro współprowadzi grupę ambulatoryjną dla osób dorosłych. 

Wcześniejsze doświadczenie zdobywała m.in. w Oddziałach  Dziennym  i Stacjonarnym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala  Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu, Oddziale Dziennym Dzieci i Młodzieży w  Poradni Zdrowia Psychicznego "Stawowa" w Bydgoszczy oraz Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej w Bydgoszczy.

Swoje zaangażowanie w dziedzinie pomocy psychologicznej łączy z pracą na stanowisku kierowniczym w globalnym dziale HR międzynarodowej organizacji. Tu obszarem jej zainteresowań zawodowych jest rozwój i dobrostan pracowników, a także działanie w roli trenera liderów i konsultanta transformacji kultury organizacyjnej.

OPINIE OD PACJENTÓW
Toruński Klub Kolarski Pacific z przyjemnością rekomenduje REMEDIS jako profesjonalny ośrodek rehabilitacji zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Kolarze Pacifiku od czterech sezonów współpracują z wybitnymi specjalistami Remedisu. Fachowy personel oraz miła obsługa to standard, do którego przyzwyczaili nas pracownicy Remedisu.
TORUŃSKI KLUB KOLARSKI „PACIFIC” Prezes - Leszek Szyszkowski
Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.
[ x ]